top of page

1 2 3

ЮніорБанк. Школа фінансового успіху!

ЮніорБанк - це соціальна навчальна програма ПриватБанку для школярів з фінансової грамотності. ПриватБанк займається цією програмою для підвищення рівня фінансової грамотності підростаючого покоління.

Брейн-ринг "Подорож до країни казок"

24.03. відбувся брейн-ринг "Подорож до країни казок". Захід проходив серед учнів 2-4 класів.
Мета заходу:
- через казкотерапію допомогти дітям усвідомити порушення власних прав на відповідних прикладах;
- допомогти дітям усвідомити свою значимість і бажаність у школі та вдома;
- сформувати людяність та гфідність в оточуючому середовищі;
- ввести в словниковий запас такі слова як "права та обов'язки школяра" та навчити їх правильно застосовувати у повсякденному житті;
- виховувати в учнів почуття патріотизму, свідомої громадської позиції.

Загальношкільні батьківські збори "Небажання дітей навчатися. Роль сім’ї та школи у формуванні позитивної мотивації учнів до навчання"

Батькам було запропоновано презентації щодо мотивації, стимулів до навчання в дітей, створення ситуації успіху для розвитку пізнавальних інтересів, перегляд фільму, надані методичні рекомендації практичного психолога з цього питання.

"Книги в нашому житті"

22 березня у нашій школі проходив конкурс колажів та малюнків на тему "Книги в нашому житті". Метою конкурсу було зміцнення суспільного значення бібліотеки, підвищення загального культурного та духовного рівня підростаючого покоління.

Бібліотекарем Косенко М.В. було оформлено книжкову виставку, на якій були представлені книжки подаровані бібліотеці учнями школи в рамках благодійної акції "Сотвори добро бібліотеці".

Сьогодні важко уявити наше життя без книг. Вони допомагають нам здобувати освіту, дізнаватися більше про навколишній світ, життя інших людей. Друковане слово нерідко стає порадником у різних життєвих ситуаціях.

Книги - це справжня скарбничка мудрості.

Вистава "В организме у лентяя"

21.03. класним керівником 7 класу була проведена відкрита виховна година, метою якої було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки.

Конкурс "Воскресни, писанко!"

18.03. у нашій школі пройшов огляд-конкурс "Воскресни, писанко!", який проводиться щорічно напередодні Великодніх свят. Метою конкурсу є залучення широкого кола дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративного мистецтва, зокрема писанкарства, пробудження у дітях поваги до національної культурної спадщини. Всі композиції були виконані зі смаком та любов’ю.

Вітаємо переможців!

І місце - Кириченко Олександр, 3 клас

              Дробязко Роман, 5 клас

ІІ місце - Колектив учнів 1-го класу

               Удод Анастасія, 4 клас

ІІІ місце - Рудень Ганна, 2-А клас

                Комісарова Анна, 7 клас

Відкритий виховний захід "Свіча, запалена від серця"

17.03. у 10 класі пройшов виховний захід "Свіча, запалена від серця", присвячений Т.Г. Шевченку, метою якого було виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова, України, вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України, формування культури мовлення через красу й багатство рідної мови.

Всеукраїнська акція "Первоцвіт"

З метою формування у учнів екологічного світогляду, активної життєвої позиції, пропаганди дбайливого відношення до природи, залучення до збереження ранньоквітучих рослин у нашій школі була проведена Всеукраїнська акція "Первоцвіт". На виставці малюнків "Збережемо первоцвіти" діти побачили красу весняних квітів, відчули наближення весни. З цікавістю переглянули мультфільм "Весняні квіти", створений учнями 2-А класу, під керівництвом Кримовської В.В. Виготовлені своїми руками буклети "Первоцвіти під загрозою" учні роздали всім бажаючим.

Свято Масляної

"Нумо зиму проводжати, весну-красу зустрічати!" - чути сьогодні у містах та селах. І це означає, що прийшла Масляна - стародавнє свято проводів зими і зустрічі весни, відоме ще з часів язичництва.

Відкритий урок "В гостях у казки"

11 березня у 1-му класі відбувся відкритий урок з навчання грамоти "В гостях у казки".

Учитель Лустенкова Світлана Дмитрівна організувала цікаву гру-подорож сторінками українських казок.

На уроці діти працювали в групах, відповідали на запитання жартівливої вікторини, інсценізували казки.

Відкритий захід "Шляхами долі Кобзаря"

10 березня був проведений захід «Шляхами долі Кобзаря» для учнів 3-го класу класоводом Ткаченко Ольгою Анатоліївною.

Дітям була представлена презентація про Шевченка поета і художника.  

Діти інсценізували поезії «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало», читали на пам’ять вірші, співали пісні на вірші Шевченка, створили танцювальну композицію з українським віночком, взяли участь у вікторині на кращого знавця життєвого шляху Кобзаря.

Свято 8 Березня

Шановні колеги жіночої статі!
Бувайте здорові, бувайте багаті!
Мужчини несуть вам і квіти, й серця -
Не тільки у свято - щодня, без кінця.

 

Вам щиро бажаєм здоров'я міцного,
Надії на краще й підтримки від Бога.
Хай успіхи вас у житті не минають
І усмішки в ваших очах розквітають!

Свято 8 Березня

03 березня відбулося свято в 4-му класі, присвячене 8-му Березня.     Класоводом Парасіною Валентиною Михайлівною на захід були запрошені матусі та бабусі учнів.

Діти презентували свої таланти: декламували поезії, інсценізували гуморески, співали пісні, танцювали.

Наприкінці заходу в український віночок вплели різнокольорові стрічки з побажаннями для найрідніших людей.

Семінар вчителів історії

18 лютого в місті Слов’янську відбувся семінар вчителів історії, присвячений проблемі трансформації міжнародних відносин на межі ХХ-ХХІ століть та специфіці міжнародних конфліктів. У  його роботі взяла участь Водоп'янова  Антоніна Олександрівна.

Семінар складався з двох частин. Перша частина була у виді лекції про особливості сучасних міжнародних конфліктів та наголошувала на найголовніших аспектах проблеми:

- багатосторонні конфлікти (між державами, міждержавними об’єднаннями, міжнародними кримінальними об’єднаннями, релігійними структурами тощо);

- транснаціоналізація економіки;

- нові форми розпочинання міжнародних конфліктів (тероризм, пропаганда, тиск, дискредитація державних органів, еміграція);

- фази конфліктів (прояв інтересів або протиріч, боротьба за власні інтереси дипломатичними шляхами, використання міжнародних структур як засобів боротьби, перехід до зброї, залучення міжнародної спільноти);

- екстенсивний метод впливу (держави з імперськими амбіціями).

Друга частина семінару відбувалася у вигляді майстер-класу вчителів, які продемонстрували, як можна висвітлити подібні теми на уроках в 11-му класі (всесвітня історія та курс «Людина і світ»)

Проблеми, які зачіпалися: «Формування критичного мислення як засобу запобігання ціннісній дезорієнтації учнів Донеччини» та «Міжнародні конфлікти. Поняття солідарності як необхідної умови соціального прогресу».

Загалом, семінар був цікавим, інформативним та корисним. Тема, яку було винесено, є дуже актуальною для сучасності.

Кримський Спротив

 

Виховний захід "Афганістан - хроніки війни"

15 лютого у 9 класі був проведений захід "Афганістан - хроніки війни", метою якого було ознайомлення учнів з передумовами афганської війни, донести до їхніх сердець основну думку: війна – це безумство, це невиправдана жорстокість, виховання в учнів почуття патріотизму, вміння співпереживати.

 

Заплакало  небо дощами...

Біль і туга зійшлися клином.

Свистіли кулі над Афганом,

Прощається мати із сином.

Котилися сльози рікою.

Ще б жити – та віку не має.

Лишилася невістка вдовою

Й онучка за батька питає.

Прощається мати із сином...

Прощаються гори й долини,

І більшого горя не має –

Як жити її без дитини?

Лиш чорна хустка.

Німа домовина...

"Прости" – ледь шепоче вустами.

Лиш чорна хустина – то туга за сином.

Заплакало небо дощами...

bottom of page